Skocz do zawartości
Lottoforum.pl - forum dla graczy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, hibernatus napisał:

01 04 23 24 30 37 
02 10 24 27 37 40 
02 10 24 27 37 41 

Los. nr 4415 - 01.06.2018 - trafiono: 3 - wygrana 61.50 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli brać wyniki mini to tak :) 61,50 :) przy 22,50 kosztu

01 04 23 24 30 37  ................ 2/6 + 1/6 ....
02 10 24 27 37 40  ................ 3/6 + 2/6 .... 24 zł
02 10 24 27 37 41 ................. 4/6 + 3/6 .... 217 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

qbam nie bardzo wiem co liczysz bo grałem tylko mini wczoraj a to pewnie z 15 zł za trójkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdyby zagrać w mini tymi liczbami z lotto które podałeś byłoby 61,50 zł , reszta mniej istotna bo to prostu wynik w ostatnim lotto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A taka hipotetyczna sytuacja. No tak nie gram. Hipoteza zabiła kota. Kto to powiedział. 

Sorry to nie tak było. Curiosity killed the cat. Ale wydzwiek inny.

01 24 30 37 40 44 
01 24 30 37 40 45 
01 24 30 37 42 43 
01 24 30 37 42 44 
01 24 30 37 43 44 
01 24 30 37 43 45 
02 07 21 30 37 41 
02 07 21 30 37 42 
02 07 21 30 37 43 
02 07 21 30 37 44 
02 07 21 30 37 45 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wybacz nie umiem sobie poradzić, kliknęłam  i całość mi się skopiowała.

By Emil,

twojkwiat77 - jeżeli chcesz napisać odpowiedź do czyjegoś postu to "kliknij cytuj" oraz zrób akapit i zacznij od nowej linijki, wtedy poprawnie napiszesz swoją odpowiedź. Również możesz zaznaczyć kogoś używając powiadomienia. Przykład - @Emil - wtedy dostajecie automatycznie powiadomienie, że ktoś Was oznaczył w danej wypowiedzi lub wątku tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie to angielska pasłowica, zresztą ma mniej znaną ripostę " but satisfaction brought it back". To nie ten kot no i nie ta ciekawość, ale satysfakcja ta sama.

2 godziny temu, twojkwiat77 napisał:

wybacz nie umiem sobie poradzić, kliknęłam  i całość mi się skopiowała.

Nie mam co wybaczać, po prostu nie zrozumiałem, a takie drobiazgi to zdarzają się wszystkim, że coś się pomyli czy pomiesza

To akurat klasyczny przykład bezsensu łączeniu postów użytkownika

Uwaga to bez widocznego związku z tym co powyżej! Jeśli będzie zainteresowanie z Waszej strony a ja znajdę czas z drugiej to mogę zrobić detaliczne video pokazujące w jaki sposób dokonuję swoich wyborów.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, hibernatus napisał:

Jeśli będzie zainteresowanie z Waszej strony a ja znajdę czas z drugiej to mogę zrobić detaliczne video pokazujące w jaki sposób dokonuję swoich wyborów.

Z chęcią bym zobaczy taki filmik instruktażowy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajna stronka  jest duzo  interesujacych  tematow moj myslal ze pisze  z kochankiem ale numer hi hi

siedzi  kolo mnie i patrzy  co ja pisze  ze ktos mi odpisuje czyta i pyta sie co ja robie  z kim pisze  a tu  lotto  hi hi

dzis wymyslilam  fajna zabawe z dziecmi  zrobilam  karteczki  od 1 do  42 i  dzieci  losowaly  5 numerkow i bylam wyslac ciekawe czy  cos bedzie :)

• Ha ha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem chwilkę żeby coś zagrać dzisiaj.

Tak, pamiętam o filmiku, tylko muszę jakoś oszukać czas.swwvw4.jpg

• Lubię to! 1
  • Super! 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pisałem już w innym miejscu, ale już nie wiem w którym bo mi się popieprzyło pozycja 2 lexie to zagadka bo widze to pomiędzy 0-6, czyli mało pomocne. WIdzę bardzo specyficzny ukłąd dla ostatniej liczby w grze, ale nie mogę go jeszcze zdefiniować. Wygląda na liczbę z przedziału : 31,32 lub 41,42. W grze powinny być cyfry 6 i 9, 7 raczej do blokowania. Status 5,8 i 0 nieokreślony. Dużo niewiadomych. Jak już wspominałem mam spore wątpliwości co do grupy liczb: 16-20. ZOstawiłbym ją otwartą.

Muszę jutro poskładać klocki i zobaczyć czy i w co się to składa.

Jednak nie bez oporów, ale skłaniam się ku lexi 0,1 lub 2 w pozycji 2. Czyli liczba 1 lub 2. Chyba, że pierwsza cyfra będzie 1 wtedy wchodzi nam w niskie nastki typu 11-13. Ale ta grupa 11-15 wygląda tak sobie.

• Super! 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jednak 1 w pierwszej pozycji lexi i w drugiej też no i w konsekwencji opcja 2 czyli 13 na początku a na końcu nie tyle 32 czy 42 a 43. Ok, shit happens, ale było miło właściwie nie trafić w 2 zakładach

Tak,  lubię tę grę. Rozwija intelektualnie i poszerza horyzonty.

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj odpuściłem sobie grę. Postaram się przysiąść na sobotnią. Tak na pierwszy rzut oka po dzisiejszym wygląda na zero liczb w przedziale 1-6. I raczej koniec nie z grupy liczb najwyższych.

Lexi dla drugiej coraz bardziej wygląda mi na 7,8 lub 9. Czyli na początek 6,7,8 lub 9. Czyli znowu grupa liczb 6-10. Na górze mam błąd powinno być " zero liczb z przedziału 1-5 a nie 1-6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj (14.06) grałem na 2 chybił trafił w jednym kuponie i maszyna wylosowała mi jeden zestaw z takich pięknych liczby 17,18,19,20,21,33 ... 17-21 po kolei? serio?

jakieś propozycje na sobotnie losowanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż taki był Twój wybór, żeby grać chybił-trafił. Niemniej jednak może się okazać, że przez czysty przypadek będzie w tym 3 z 6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@hibernatus no nie mam wybitnej wiedzy na temat gier losowych, aby wybierać mądrze, jak i również nie mam takich zaawansowanych programów, które są wcześniej pokazane w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ok, rozumiem ale możesz dokonując wyborów posłużyć się pewną wiedzą elementarną na temat tej gry. Co o niej wiemy :

1. W 99%  w grze występują co najmniej 3 z 4 cyfr zasadniczych czyli 1,2,3,4, Jeśli zbudowana kombinacja ma tylko 2 lub 1 to wyrzuć ją do śmieci.

2. W 99% w grze występuje choć jedna liczba nieparzysta

3. W 99% w grze występuje co najmniej jedna cyfra z wysokich czyli 6, 7, 8 lub 9.

4. 4 liczby występujące po sobie to taka sama rzadkość albo większa niż to co wyżej.

Interesujący pytanie czy można się spodziewać ponownie cyfry 0 i 5 w losowaniu. Odpowiedz poprawna może być do niego kluczem.

Nadzwyczaj irytujące łączenie postów bez związku.

Edytowane przez hibernatus
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początek jak sądzę jedna z liczb : 6, 7, 8 lub 9. Może być po niej solidny przeskok w górę o 2 a nawet 3 rzędy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi też dziś  wychodził ten zakres,ale jednak nie zagrałem nimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi