Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal
WeakApps.pl - IPS APSS
 • Czat

  Załaduj więcej
  Nie masz uprawnień do chatu.

hibernatus

Ekspert
 • Zawartość

  150
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana hibernatus w dniu 23 Czerwiec

Użytkownicy przyznają hibernatus punkty reputacji!

Reputacja

69 Stały Bywalec

3 obserwujących

 1. Na ja trochę zagrałem Zgadza się 6 wyglądało najbardziej prawdopodobnie.
 2. Na początek jak sądzę jedna z liczb : 6, 7, 8 lub 9. Może być po niej solidny przeskok w górę o 2 a nawet 3 rzędy.
 3. Czekam z ciekawością na mecz Meksykanów. Nie zdziwię się jeśli zobaczymy ich w zupelnie innej dyspozycji niż z Niemcami. A Die Manschaft myślę, że dzisiaj to będzie zupełnie inny ich mecz niż poprzedni. Szału nie było, ale po niemiecku wcisnęli. Szwedzi się zfrajerowali niemożebnie. Grali w 11 przeciw 10 murując i się skończyło jak zwykle. Mundial zdecydowanie bez faworyta. Niemal każda drużyna która przejdzie do pólfinału może wygrać. Czyli co Sądny Dzień? Zobaczymy czy stać ten zespół na nadzwyczajną mobilizację czy też ekstraordynaryjną kompromitację.
 4. Mecz Belgów z tragicznie słabą Tunezją nie do oglądania. Na szczęście miałem co innego do zrobienia.
 5. Kolejne świetne spotkanie za nami : Serbia- Szwajcaria. Dynamika, szybkość, motoryka do ostatnich sekund. Nie sposób uwierzyć w to, że 2 lata temu stoczyliśmy wyrównane spotkanie ze Szwajcarami. Obecnie dzielą nas od nich lata świetlne. Zajechał ich Nawałka wraz ze sztabem?
 6. Wspaniałe energetyczne spotkanie Chorwacji z Argentyną. Chorwacja jeśli nie ma awantur pomiędzy piłkarzami to nadzwyczaj niebezpieczna drużyna. Wygląda tak, jakby wyjątkowo dogadali się i zjednoczył ich wspólny cel. Rakitic w skali 1-10 występ na 10. Mecz życia.
 7. W pełni zasłużona porażka po fatalnej grze. Ustawienie zespołu zupełnie nieracjonalne, brak szybkiej reakcji trenera na sytuację na boisku. Brak szybkości, motoryki, właściwie wszystkiego. Powrót do tradycyjnej od lat gry polskiego zespołu czyli bez sensu. Senegal tez słabiutko ale przynajmniej bez takich błędów i trochę sprytniej. Najinteligentniejszą grę w grupie pokazali Japończycy. Scenariusz wyjścia z grupy Japonii i Senegalu staje się coraz bardziej realny. Co miłe to synowi udało się sporą sumkę wygrać, bo trafił dokładnie wynik.
 8. Zagrali tragicznie, jeszcze gorzej niż z Meksykiem, po prostu dramat. Przypominam Ci, że to ta sama Arabia z którą ruscy na inaugurację wygrali 5:0. Angole wczoraj też bez rewelacji. Udało im się wcisnąć w końcówce. Na razie obraz się nie zmienia. Najkorzystniejsze wrażenie sprawili Hiszpanie i Portugalczycy.
 9. Z Arabią Saudyjską też? Prawda jest taka, że ten Mundial nie ma bitego faworyta. Do tej pory najlepsze wrażenie zrobiły na mnie Hiszpania i Portugalia, ale to tylko jeden ich mecz a przed nimi cały turniej. Zobaczymy.
 10. Nie jestem bardzo zdziwiony, bo widziałem sparingi zarówno Niemców jak i Meksykanów. NIespodzianka? Tak. Sensacja? Nie. Nalezy pochwalić Szwajcarów za bardzo solidną postawę. A Brazylia? Tak się dzieje przy minimalizmie. Wskoczyć w trakcie meczu na inny poziom koncentracji to trudna sprawa.
 11. Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jest jedna : it depends. Dla kogoś kto ma do czynienia w skali roku z dziesiątkami tysięcy 1 milion is life- changing. Dla kogoś kto obraca się w setkach tysięcy rocznie z pewnością nie.
 12. Nie jest, czemu miała by być. W Stanach dłużej i Hiszpanii trochę krócej. Teraz jestem w Polsce. Inaczej nie patrzyłbym na polskie loterie.
 13. Ok, rozumiem ale możesz dokonując wyborów posłużyć się pewną wiedzą elementarną na temat tej gry. Co o niej wiemy : 1. W 99% w grze występują co najmniej 3 z 4 cyfr zasadniczych czyli 1,2,3,4, Jeśli zbudowana kombinacja ma tylko 2 lub 1 to wyrzuć ją do śmieci. 2. W 99% w grze występuje choć jedna liczba nieparzysta 3. W 99% w grze występuje co najmniej jedna cyfra z wysokich czyli 6, 7, 8 lub 9. 4. 4 liczby występujące po sobie to taka sama rzadkość albo większa niż to co wyżej. Interesujący pytanie czy można się spodziewać ponownie cyfry 0 i 5 w losowaniu. Odpowiedz poprawna może być do niego kluczem. Nadzwyczaj irytujące łączenie postów bez związku.
 14. No cóż taki był Twój wybór, żeby grać chybił-trafił. Niemniej jednak może się okazać, że przez czysty przypadek będzie w tym 3 z 6.
 15. Nie ukrywam, że czekałem na tę imprezę. Wychowywałem się w Polsce ergo Europie więc nic dziwnego, że i sam grałem w piłkę i była ona zawsze dla mnie sportem no.1. Nawet będąc trochę dłużej w innej kulturze nie potrafiłem nigdy wczuć się w w football jak Amerykanie nazywają tę swoją dziwną grę. Będzie subiektywnie, bo to moje oceny zapewne nie całkiem zgodne z opiniami fachowców. Inauguracja wczoraj to obciach. Arabia Saudyjska pełne dno, pomimo tego, że Rosjanie nie grali nic specjalnego. Dzisiaj czekam szczególnie na mecz Hiszpanów z Portugalczykami. Czy mogą zagrać normalnie po tych krytycznych zawirowaniach z trenerem? Nie wiem tego. Nie byli moim faworytem przed, nie są i teraz. Szczególnie, że nie mają takiego hartu ducha i determinacji w sobie jak Włosi, którzy potrafią zagrać wbrew wszystkim przeciwnościom. Dwa popołudniowe mecze do natychmiastowego zapomnienia. Natomiast mecz Hiszpania- Portugalia wręcz wspaniały. Szacunek dla Hiszpanów a Ronaldo zagrał fenomenalne spotkanie. Nadzwyczajny spektakl, oby to nie było najlepsze spotkanie turnieju, bo jeszcze chiałbym takie mecze oglądać.

O NAS

Lottoforum to miejsce dyskusyjne dla każdego i zarazem jedno z najlepszych forów gier liczbowych w Polsce. W dyskusjach uczestniczą początkujący oraz starzy wyjadacze lotka. Chętnie porozmawiamy z Tobą oraz podzielimy się własną wiedzą w zakresie gier liczbowych. Nie czekaj, zarejestruj się i zaproś znajomych do wspólnych dyskusji!
×