Skocz do zawartości
Lottoforum.pl - forum dla graczy
 • Ogłoszenia

  • Emil

   Prace modernizacyjne!   2018.07.15

   Witajcie użytkownicy,    Dnia 17 lipca odbędzie się aktualizacja forum do najnowszej wersji.  W czasie prac mogą pojawić się problemy techniczne z dostępem do forum.  Prosimy o cierpliwość,  Pozdrawiamy,  Zarząd lottoforum.pl
  • Emil

   Szybka oraz bezpieczna rejestracja została włączona! (kliknij)   2018.07.16

   Drodzy użytkownicy,  Serwis LoteriaLiczbowa.pl włączył nową metodę rejestracji oraz logowania się poprzez konto Facebook, Google (Gmail) oraz konto Microsoft. Aby połączyć już zarejestrowane konto w serwisie, wystarczy wybrać jeden z możliwych sposobów aby logować się za pomocą w/w metod, proszę pamiętać aby konto posiadało taki sam adres e-mail który jest już dotychczas zarejestrowany. W przeciwnym razie zostanie utworzone nowe konto z innego adresu e-mail. Nowe metody rejestracji i logowania są w pełni bezpieczne oraz prywatne. Jesteśmy bezpieczną witryną, potwierdza to certyfikat.  Miejsce w którym możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji konta ani logowania (kliknij). Serdecznie pozdrawiamy,  Zarząd lottoforum.pl

MultiPairs - prawdopodobnie najlepszy, chwilowo bezpłatny program do analizy gier liczbowych wersja 2017.03.03

   (0 opinii)

2 zrzuty ekranu

Informacje o pliku

Program MultiPairs jest aplikacją autorstwa multipasko, służącą do analizy i przechowywania wyników losowań gier liczbowych. 

Aplikacja jest rozwijana od ponad 10 lat. Obecnie promocyjnie jest DARMOWA ! 

UWAGA: Program obecnie pozwala nie tylko na analizę Multi Multi, ale również pozostałych gier liczbowych Totalizatora Sportowego ! 

Mam nadzieję, że program stanie się najbardziej cenioną aplikacją dla każdego gracza.
 

UWAGA: Program umożliwia również analizę wyników gry Keno. W tym celu należy wejść w "Losowania" i zmienić grę liczbowę na "keno". Z przyczyn technicznych obecnie program operuje jedynie na ostatnich około 30 000 losowaniach tej gry. 

 

Ostatnie zmiany:

 • Możliwość wprowadzania zakresów losowań powyżej numeru 10 000
 • Zapamiętywanie ustawień dla każdej gry liczbowej niezależnie
 • Poprawki w niektórych analizach (błędy przy losowaniach powyżej numeru 9999)
 • Obsługa 90-liczbowych gierOpinie użytkowników

Możesz dodać swoją opinię tylko jeśli pobrałeś plik.

Brak opinii do wyświetlenia.

×